ZAPOJIT SE DO PARTNERSKÉHO PROGRAMU BPM’ONLINE
SVĚTOVÉ ÚŘOVNĚ

Podpořte růst své firmy s vedoucím
BPM+CRM vývojářem

Stát se partnerem
 

Vytvořili jsme

partnerský ekosystém pro sjednocení vášnivých profesionálů v oblasti modelování obchodních procesů.

 

Našш partneři pomáhají

firmám po celém světě dosáhnout Dokonalosti Byznys Procesů.

 

Využitím technologií bpm’online

spolu s naší podporou a závazkem k úspěchu zákazníka.

Jako byznys rozvijící se díky partnerům, my v bpm’online stavíme na jejich úspěchu, nabízíme proto možnost stabilních příjmů a nepřetržitě rozvíjíme inovativní CRM + BPM řešení.

Užijte si stabilních opakovaných tržeb s partnerským programem bpm’online

#1 procesně řízené CRM

který zjednoduší osvojení a změny procesů rychleji než kdy předtím

Klíčovou výhodou produktů bpm’online je možnost upravovat procesy rychleji, než kdy jindy a sladit marketing, obchod a servis na jediné platformě. V současnosti má společnost tisíce zákazníků na celém světě.

Zvýšená podpora

byznysu partnera a závazek k úspěchu zákazníka

Bpm’online nabízí komplexní podporu zahájení spolupráce a jejího rozvoje. Usnadníme nepřetržitou spolupráci díky neomezeným možnostem pro rychlý růst byznysu partnerů a opakujícím příjmům.

Partnerská provize až do 50%

a časově neomezená každoroční provize

Partneři bpm’online získávají vysoké provize v průběhu celého životního cyklu jejich zákazníků, což poskytuje pevný základ pro obchodní růst.

Bpm’online byl široce uznán klíčovými oborovými autoritami a dostal několik ocenění

Bpm’online byl jmenován lídrem v reportu The Forrester Wave™: CRM Suites for Midsize Organizations, 2016. Uznání v tomto prestižním CRM žebříčku předcházely významné investice bpm’online do inovací a neustálé zlepšování svých produktů, které slouží vyvíjejícím se potřebám podniků na celém světě.

Bpm’online byl uveden v Magickém Kvadrantu společnosti Gartner CRM řešení pro řízení zákaznického servisu 2016.

V roce 2015 byla společnost bpm'online uznána jako jeden z nejsilnějších vývojářů CRM systémů ve zprávě The Forrester Wave™: CRM Suites For Midsize Organizations, Q1 2015. Podle zprávy získal bpm'online nejvíce bodů mezi nejsilnějšími hráči.

Nucleus Research zařadil bpm’online do Kvadrantu Lídrů CRM Value Matrix v 1. pololetí 2016 díky bezprecedentní agilnosti systému při změně procesů v reálném čase.

Ovum, jedná z předních světových výzkumných a konzultingových firem, jmenovala Bpm’online mezi top 10 CRM dodavateli v poslední zprávě Ovum CRM Decision Matrix. Bpm’online byl uznán díky procesnímu přístupu a intuitivní platformě.

CRM Magazine, přední časopis v oboru CRM, jmenoval bpm’online lídrem v kategoriích Automatizace prodeje a CRM pro střední byznys v rámci ocenění CRM Market Awards 2016. Již podruhé byl bpm'online zařazen mezi lídry obou kategorií, po každé s působivým skóre.

Bpm’online byl oceněn jako vítěz Gold Stevie® Award za nejlepší řešení roku pro řízení vztahů v rámci 11. ročníku International Business Awards. Vítězové byli vybráni z více než 3,500 kandidátů.

CRM Magazine, přední oborový časopis, jmenoval bpm’online lídrem v kategoriích Automatizace prodeje a CRM pro střední byznys v rámci ocenění CRM Market Awards 2015. Jako jediná mezí dodavateli v kategorii CRM pro střední byznys společnost dostala 4.0 a více body za každé kritérium.

V roce 2015 společnost ISM již podruhé přidala bpm'online mezi 15 nejlepších CRM systémů na světě - ISM Top 15 CRM Award 2015/16. Firma byla uznána jako lídr v rychle se měnícím oboru CRM.

Deník CRN.com v roce 2015 uznal mobilní aplikaci bpm'online za jednu z nejlepších firemních mobilních aplikací. Mobilní aplikace bpm'online byla vybrána redakcí CRN na základě kombinace důležitých faktorů, včetně funkcí; vhodnosti k úkolu; snadnosti použití; inovace; a potenciální hodnoty pro poskytovatele řešení, jejich zákazníky a trh obecně.

Bpm'online obdržel ocenění v jedné z nejvýznamnějších soutěží IT odvětví v Evropě - European IT & Software Excellence Awards 2013.

Bpm'online CRM stal lídrem seznamu nejvlivnějších hráčů světového CRM trhu podle ZDNet - CRM Watchlist, v roce 2016. Jedno z nejprestižnějších ocenění v tomto oboru je prezentováno Paulem Greenbergem, kmotrem CRM a vizionářem.

Bpm'online dostal cenu CRM Excellence Award od vedoucího deníku v oblasti CRM - časopisu CUSTOMER. 16. ročník ocenění uznal bpm'online jako opravdového CRM partnera pro své klienty.

Bpm’online byl zvolen ‘Stoupající Hvězdou Zákaznického Servisu’ časopisem CRM Magazine. Cílem tohoto ocenění je podpora špičkových dodavatelů, jejichž produkty odpovídají a přesahují potřeby zákazníků.

V roce 2011 bpm'online vyhrál cenu CRM Idol 2011 pro EMEA region. Porota tohoto konkurzu hodnotila bpm'online CRM jako jedno z nejelegantnějších řešení se skoro neomezenými možnostmi k rozvoji.

MOŽNOSTI PARTNERSTVÍ

Integrátor

Kompletní správa cesty zákazníků bpm’online: od generace leadů a prodeje až po implementaci, podporu klienta a prodlení smlouvy.

Zjistit více

Konzultant

Identifikace příležitostí a pomoc firmám po celém světě s dosažením Dokonalosti Byznys Procesů využitím technologií bpm'online. Propagace a prodej produktů bpm'online.

Zjistit více

Komplexní podpora pro byznys partnera

Rychlý start
Podpora prodeje
Podpora projektů
Technická podpora
Marketingová podpora
Marketplace
Partnerský ekosystém
Partnerské akce

Nikdy nebyla lepší příležitost pro partnerství s bpm'online!

Stát se partnerem