Software bpm'online pro správu byznys procesů obdržel cenu Expert's Choice Award 2017 od společnosti FinancesOnline

Pondělí, Únor 12, 2018
News

Společnost bpm'online s radostí oznamuje, že software bpm'online pro správu podnikových procesů získal ocenění Expert's Choice Award 2017 od společnosti FinancesOnline, jednoho z nejrychleji se rozvíjejících portálů pro přehled B2B, SaaS a finančních řešení.

Jeho odborníci dospěli k závěru, že bpm'online splňuje očekávání zákazníků, kteří hledají výkonné sady pro řízení podnikových procesů. Jak uvedli odborníci společnosti FinancesOnline: „Bpm'online je platforma pro inteligentní řízení procesů a skoro nepotřebuje programování (low-code), navíc zahrnuje řešení a zabudované šablony poskytující vynikající nástroje pro zefektivnění podnikových procesů. Všechny funkce jsou škálovatelné a plně přizpůsobitelné, takže pomocí tohoto programu můžete snadno automatizovat své jedinečné pracovní postupy. Platforma má nejen knihovnu standardních procesů, ale také sadu pokročilých nástrojů pro vytváření a navrhování vlastních procesů. Procesy jakékoli složitosti, rozvětvené nebo paralelní, lze modelovat a spouštět v bpm'online rychleji než kdy jindy. Bpm'online byla vytvořena jako pokročilá platforma, která téměř nepotřebuje programování během svého nastavení a umožňuje urychlit probíhající transformace.“

Jako nezávislý přehledový portál pomáhá FinancesOnline vlastníkům firem najít co nejlepší řešení nebo produkt, který vyhovuje jejich potřebám a poskytuje dodavatelům efektivní způsob, jak najít potenciální klienty. FinancesOnline vyhodnocuje, jak snadné je začít používat produkt a jak moc jeho rozhraní a funkce usnadňují proces práce. S nejvyšším skóre 9,3/10 mezi hodnocenými softwarovými řešeními pro řízení obchodních procesů a s neuvěřitelnou mírou spokojenosti uživatelů 100 % se bpm'online stala v této kategorii nepopiratelným lídrem.

Jako vedoucí řešení v kategorii softwaru pro řízení byznys procesů pomáhá bpm'online podnikům organizovat procesy mezi týmy a aplikacemi a podporovat tak probíhající transformaci. Jedinečná synergie low-code platformy pro řízení podnikových procesů a CRM, s rozsáhlým internetovým obchodem s aplikacemi a šablonami, pomáhá firmám zrychlit!


O bpm'online
Bpm'online je globální softwarová společnost, lídr v oblasti automatizace obchodních procesů a CRM. Společnost je klíčovými oborovými analytiky vysoce uznávanou coby lídr na trhu. Její inteligentní platforma zrychluje prodej, marketing, servis a operace pro tisíce zákazníků a stovky partnerů po celém světě. Posláním společnosti bpm'online je pomoci firmám ZRYCHLIT! Další informace naleznete na adrese www.bpmonline.com

O společnosti FinancesOnline
FinancesOnline je bezplatná platforma, která vám umožní najít nejlepší B2B & SaaS řešení. Jejím posláním je pomáhat milionům uživatelů porovnávat produkty, vyhledávat zákaznické recenze a zprávy od odborníků a snadno vybírat řešení, které jim umožní růst.
Další informace naleznete na adrese www.financesonline.com.